Ofiste İyi Yemek Gustofis ile Mümkün

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Ofiste, “Bu öğlen ne yesek?” sorusu sürekli kafanızı kurcalıyorsa, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri birarada bulabileceğiniz Gustofis uygulaması tam size göre.

Gustofis, ofislerinde çalışan insanların iş hayatlarının yoğunluğuna rağmen kendilerini sağlıklı ve iyi hissetmelerini sağlamayı amaçlayan bir uygulama. Kahvaltılık ürünlerden, akşam üstü atıştırmalıklarına, fırın ürünlerinden, organik mandıra ürünlerine kadar aradığınız tüm farklı ve sağlıklı lezzetleri 15 dakikada ofisinize getiriyor.

Şu an için yalnızca İstanbul Levent’teki plazalara hizmet veriyorlar, kısa süre içinde Maslak’taki plazalar için de hizmet vermeye başlayacaklar.

Gustofis ekibi, kurulma amaçlarını şöyle anlatıyor:

“Gustofis, ofislerinde çalışan insanların iş hayatlarının yoğunluğuna rağmen kendilerini sağlıklı ve iyi hissetmelerini sağlamak,sabah iki toplantı arasında doyurucu bir kahvaltı edebilmeleri, verilen ufak molalarda çocukluklarını anımsatan leziz vişne suyunu içerek yüzlerinde tatlı birer tebessüm yaratmak, spora ya da diyete başladıklarında, glütensiz beslenmek istediklerinde destek olmak, vegan olanlar için en doğru ve en yakın adres olabilmek için kuruldu.”

Operasyon Nasıl Yapılıyor?

Uygulama üzerinden verdiğiniz siparişlerde ürünler, ısı koruyuculu motorlarla, Gustofis’in kendi teslimat personeli tarafından 15 dakika içinde plazanızın teslimat noktasına bırakılıyor.

Ne Tür Ürünler Var?

Uygulamada glutensiz, vegan, diyabetik ve organik ürünlerin yanında, severek tüketeceğiniz sağlıklı ve lezzetli yiyecekler de bulunuyor.

Gustofis günlük sağlıklı ve lezzetli yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında, pek çok firmaya catering hizmeti de sağlıyor. Size de şirket toplantılarınız, kahvaltılarınız ve etkinliklerinizde daha sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerin keyfini çıkarmak kalıyor.

Üretim Hikayeleri

Uygulamadaki bazı ürünlerin üretim hikayelerininin videolarını Gustofis Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Uygulamayı Nereden İndirebilirim?

Gustofis’in Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasını da buradan indirebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

En Beğenilen